NOVÉ VOZIDLÁ

MYSLÍME MODERNE A GARANTUJEME ZÁRUKY

Sme váš silný partner s viacerými benefitmi


 • Zastúpenie viacerých značiek
  Sme dlhoročný dodavatlia  značiek KÖGEL, MENCI, Hipocar, KÄSSBOHRER, KRAKER a WECON a MAX TRAILER na Slovensku, čím zabezpečujeme široký záber rôznych typov a druhov prípojnej techniky.
 • Záručný a pozáručný servis
  Spoľahlivo a kvalitne prevedieme všetky záručné a pozáručné opravy Vášho vozidla v našom špičkovom servisnom stredisku v Bratislave. Ku každému zákazníkovi pristupujeme s maximálnou prioritou.
 • Podpora a servis vo vačšine krajín EU
  Sme silný partner, ktorý má aj vďaka 50-ročnej praxi dobré meno a kontakty s viacerými servisnými strediskami a inštitúciami nie len na Slovensku ale aj v Európe.
 • Financovanie šité na mieru
  Spolupracujeme takmer so všetkými leasingovými a bankovými inštitúciami na našom trhu, ktoré sa zameriavajú na financovanie nákladných vozidiel.

JAZDENÉ VOZIDLÁ

MYSLÍME VÝHODNE A GARANTUJEME KVALITU

Benefity u jazdených vozidiel sú našou vizitkou dôvery


 • Ponúkame len preverené jazdené vozidlá
  Ponúkame len kvalitné a preverené vozidlá našich zákazníkov z celej Európy, s jasnou históriou, technickým stavom s kompletnou dokumentáciou vrátané schválenia a prihlásenia do evidencie vozidiel. Databáza ponúkaných vozidiel je denne aktualizovaná a kedykoľvek dostupná.
 • Záručný a pozáručný servis
  Spoľahlivo a kvalitne prevedieme všetky záručné a pozáručné opravy Vášho vozidla v našom špičkovom servisnom stredisku v Bratislave. Ku každému zákazníkovi pristupujeme s maximálnou prioritou.
 • Dovoz vozidiel
  V prípade záujmu zabezpečíme prevoz vozidla z ktorejkoľvek pobočky alebo miesta pristavenie na našu pobočku v Bratislave, pripadne podľa dohody aj inde.
 
 

Portfólio nových vozidiel


Nové vozidlá su rozdelené podľa jednotlivých značiek. Po kliknutí na uvedenú značku sa Vám zobrazí samostatná podstránka s konkrétnou ponukou.

 

Kogel

Menci

 
 

Hipocar


Kraker Trailers


 
 

Wecon


FAYMONVILLE

 

 
 

Santi

MAX Trailer

 
 

Portfólio jazdených vozidiel


Aktuálnu ponuku jazdených vozidiel z našich európskych pobočiek nájdete na hlavnej stránke spoločnosti HOCHSTAFFL » KLIKNUTÍM TU « !

V prípade záujmu iba o vozidlá nachádzajúce sa v SR, pozrite náš Katalóg ponukaných vozidiel »KLIKNUTÍM TU« !

 

About this website

Service / Ersatzteile / Vertrieb

HOCHSTAFFL SLOVAKIA, Kopčianska 90/C, 851 01 Bratislava
HOTLINE NONSTOP +421 911 717 788
Pondelok - Piatok: 7:00 - 20:00, Sobota: 7:00 - 13:00