V našom servisnom stredisku v Bratislave, mimochodom v blízkosti frekventovaného úseku tranzitu spájajúceho Bratislavu s Viedňou, Budapešťou či Prahou, ponúkame komplexný záručný aj pozáručný servis prípojných vozidiel.

Profesionálny prístup, najmodernejšie diagnostické zariadenia na všetky typy návesov, brzdová stolica, rovnací rám, servisné boxy pre 4 súčasne opravované vozidlá, optimalizované skladové zásoby najbežnejšie používaných originálnych dielov v spojitosti s neustále preškolovanými pracovníkmi zabezpečuje predpoklady na poskytnutie odbornej starostlivosti o každé prípojné vozidlo počas celej doby jeho životnosti.

Spoločnosť Hochstaffl je autorizovaným servisom výrobcov prípojných vozidiel značiek Kögel, WIELTON, Menci, Hipocar a iné, ako aj  servisným partnerom výrobcov komponentov SAF-Holland, BPW, Wabco, Haldex, Knorr, Cargofloor (Walkingfloor) ai.

Naša spoločnosť vám ponúka


 • Záručný a pozáručný servis
  Záručný servis prípojných vozidiel značky Kögel,WIELTON, Menci, Hipocar, WECON a pozáručný servis všetkých značiek návesovej a prívesovej techniky.
 • Pravidelné technické kontroly
  Pravidelné technické kontroly vozidiel, technická údržba, servisné prehliadky, poistné udalosti, ako aj bežné opravy.
 • Profesionálny prístup a certifikovaný tím technikov
  Profesionálny prístup a promptné reakcie pre Vaše požiadavky.
  Tím školených technikov s potrebnými certifikátmi našich servisných partnerov s cieľom poskytovať najaktuálnejšie novinky a úpravy.
 • Zabezpečujeme komplexné servisné práce
  Zabezpečujeme kompletné autoservisné, elektrikárske, lakernícke a klampiarské práce.
  Disponujeme špičkovým servisným vybavením: brzdová stolica MAHA, rovnací rám, kanál s profesionálnym zdvíhacím vybavením, diagnostické systémy WABCO, HALDEX a KNORR, zváracie systémy pre hliník a oceľ a iné.
  Diagnostika elektronických a vzduchových systémov ABS, VCS, EBS, ECAS.
  Opravy nadstavby, podlahy a autoplachiet.

Servisné centrá


Popri našom hlavnom servisnom stredisku v Bratislave ponúkame našim zákaznikom využit služby našich autorizovaných servisných partnerov na Slovensku, prípadne autorizovaných servisných partnerov značky KÖGEL ako i iných značiek prípojných vozidiel po celej Európe.

 
 

Vzhľadom na dynamické prostredie, akým odvetvie dopravy nepochybne je, sa spoločnosť KÖGEL usiluje priebežne aktualizovať databázu zmluvných servisných partnerov.

Stačí kliknúť na slovo TU, ktoré sa nachádza nižšie (ako priamy link) a budete presmerovaný na www.koegel.com, kde sa nachádza aktuálna databáza Európskych zmluvných servisných parnterov.

Aktuálnu databázu Európskych zmluvných servisných parterov nájdete   TU

Kontaktujte nás


Neváhajte nás kontaktovať na našej infolinke, kde Vám poradíme s každou otázkou ohľadne náhradných dielov.
Sme tu pre Vás každý deň okrem nedele a sviatkov od
8:00 do 18:00 hod.
Používaním značkového technického vybavenia a výhradne originálnych náhradných dielov pri všetkých montovaných komponentoch zaručujeme maximálnu kvalitu počas životnosti Vášho vozidla.
Komplexný servis riešime spolu s najmodernejším technickým vybavením v našich novovybudovaných priestoroch priamo pri strategickom diaľničnom dopravnom uzle spájajúcom Bratislavu s Brnom a Prahou, Viedňou a Budapešťou.

About this website

Service / Parts / Sales

HOCHSTAFFL SLOVAKIA, Kopčianska 90/C, 851 01 Bratislava
HOTLINE NONSTOP +421 911 717 788
Pondelok - Piatok: 7:00 - 20:00, Sobota: 7:00 - 13:00