Detail produktu

KÖGEL Cargo-MAXX

Kategória výrobku

Názov

KÖGEL Cargo-MAXX

Katalógový kód výrobku:

NAKO00002

Popis

KÖGEL Cargo – najviac predávaný produkt značky KÖGEL

Preprava tovaru dnes vyžaduje vysoko efektívne koncepty prepravy ako je KÖGEL Cargo. Tento „všestranník“ je dostupný ako štandard alebo so zosíleným podvozkom, tzv. Strong-MAXX, ktorý je určený na prepravu ťažkých nákladov aj v extrémnych podmienkach.

Ušetrenie času pri na- a vykladaní

Výstuhy strešnej plachty pri certifikovanej Integrálnej strešnej plachte pri otvorenej streche neprevisajú do nákladného priestoru, nakoľko sú integrované v strešnej plachte vo forme zatavených laniek a tak odpadá obmedzujúce zachytávanie visiacich gurtní do nákladu.

Optimálne zaistenie nákladu

Ako opcia zakúpiteľný skrutkovaný a dierovaný paletový doraz umožňuje zlepšené možnosti na  upevnenie a ponúka tak optimálne zabezpečenie nákladu. Vďaka skrutkovaniu je ho možné flexibilne odmontovať resp. jednoducho dovybaviť.

Viac užitočnej nosnosti

Hmotnostne optimalizované konštrukčné prevedenie povoľuje vyššiu užitočnú hmotnosť pri zachovanej stabilite. Zmenená konštrukcia rámu so zreteľom na robustnosť a vysokú nosnosť umožňuje citeľne vyššie bodové zaťaženie ako pri bežných návesoch. Pohotovostná hmotnosť návesu KÖGEL Cargo činí iba 6 ton.

Optimálna ochrana proti korózii vďaka KTL plus Nano Ceramic

Podvozok návesu KÖGEL Cargo je ošetrený technológiou KTL, s Nano-keramickou povrchovou úpravou a záverečným lakovaním. Táto moderná povrchová úprava proti korózii zaručuje dlhú životnosť, je ekologickejšia a má nižšiu energetickú náročnosť ako ostatné bežné povrchové úpravy.

Popri svojej vysokej kvalite spracovania boduje KÖGEL Cargo najmä vďaka nízkym prevádzkovým nákladom a enormnej flexibilite pri každodennej praxi.

Ušetrenie času pri na- a vykladaní

Výstuhy strešnej plachty certifikovanej Integrálnej strešnej plachte pri otvorenej streche neprevisajú do nákladného priestoru, nakoľko sú integrované v strešnej plachte vo forme zatavených laniek, a tak odpadá obmedzujúce zachytávanie visiacich gurtní do nákladu.

Optimálne zaistenie nákladu

Ako opcia zakúpiteľný skrutkovaný a dierovaný paletový doraz umožňuje zlepšené možnosti na  upevnenie a ponúka tak optimálne zabezpečenie nákladu. Vďaka skrutkovaniu je ho možné flexibilne odmontovať resp. jednoducho dovybaviť.

Viac užitočnej nosnosti

Hmotnostne optimalizovaná konštrukcia pri zachovanej stabilite. Pohotovostná hmotnosť činí 6 ton.

= vyská hospodárnosť

Špecifikácia

Možné voliteľné varianty v prevedeniach:

 • Cargo Rail: Náves je vybavený pro multimodálnu dopravu zosíleným rámom podvozku a ochrannou plachtou pre úchyty z aramidovej tkaniny
 • Cargo TIR: Verzia TIR s možnosťami colného uzáveru s bočnicami alebo bez bočníc
 • Cargo Coil: Vozidlo je vybavené muldou podľa VDI 2700. Je možnosť voliť dve dĺžky muldy = 8.100 mm alebo 9.000 mm
 • Cargo Strong: so zosíleným podvozkom a možnosťou zaťaženia točnice do 15.000 kg
 • Vybavenie pre prepravu papieru:  disponuje štyrmi pozdĺžnymi koľajnicami s integrovanými otvormi pre zaistenie nákladu (roliek papiera) pomocou zaisťovacích klinov a možnosťou jednoduchej manipulácie
 • Vybavenie pre prepravu oktabínov s otočnými ramenami, ocelovými "C" koľajnicami a teleskopicky výsuvnými hranolmi pre zaistenie nákladu
 • Certifikácia Daimler 9.5: Vozidlo je vybavené a certifikované pre použitie v automobilovom priemysle. Výbava okrem iného obsahuje paletový doraz, zosílenie predného čela, plachtu s dodatočnými zvarmi a 24-pármi gurtničiek (miesto sériových 19-párov)  a minimálne tromi radmi hliníkových dosiek "V"
 • Ferry/RoRo: pre lodnú alebo železničnú prepravu s doprovodom alebo bez doprovodu vybavený štyrmi pármi vysokozáťažových záchytných ok a príslušnými štítkami
 • Certifikácia pre prepravu nápojov: Individuálne vybavenie pre bezpečnú prepravu nápojových prepravek, paliet a sudov
 • DEKRA certifikácia pre prepravu pneumatik: optimalizované vybavenie pre bezpečnú prepravu stohovaných, skladaných a viacúrovňových nákladov pneumatik až do 15.000 kg
 • Bočnice: náves Kögel Cargo je vybaviteľný vonkajšími alebo vnútornými bočnicami
 • Etážové prevedenie: na želanie s certifikovanou úpravou na dvojpodlažné nakladanie ("XL" ! )
 • Individuálne balíky pre zaistenie čiastkového nákladu a varianty vybavenia

Cena bez DPH

na vyžiadanie

Poznámka

Cena na vyžiadanie - závislá od špecifikácie a výbavy

 

Pokiaľ to nie je uvedené, ceny sú bez DPH

IMPORTÉR v SR

 • KRAKER
 • MENCI
 • HIPOCAR
 • WECON 
 • KÄSSBOHRER
 • MAX TRAILER 

Napísali o nás

Cestná doprava

Nové významné partnerstvo – HOCHSTAFFL a WIELTON

 

Cestná doprava

Hochstaffl - univerzálne služby, dôvera a spolahlivosť 

 

Cestná doprava 

Holandský náves Kraker K-Force

 

 

 

Servis / Diely / Predaj

HOCHSTAFFL SLOVAKIA, Kopčianska 90/C, 851 01 Bratislava
HOTLINE NONSTOP +421 911 717 788
Pondelok - Piatok: 7:00 - 20:00, Sobota: 7:00 - 13:00